کارگر حمل و جابجایی وسایل منزل تهران

0

کارگر حمل و جابجایی وسایل منزل تهران

انجمن صنفی شرکتهای خدماتی,تمیزکاری تهران,نظافتچی,نظافتچی خانم,کارگر خانم جهت نظافت منزل,نیازمندیهای کار در تهران,شرکت خدماتی نظافتی در تهران,شرکت خدماتی نظافتی,شرکت های خدماتی نظافتی,شرکت خدماتی و نظافتی,شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران,نظافت ساختمان غرب تهران,خدمات نظافت منزل شرق تهران,نظافت ساختمان,نظافت منزل,شرکت نظافت

اگر اسباب کشی دارید ، می خواهید دکوراسیون منزلتان را عوض کنید ، کارهای ساختمانی دارید و برای انجام امور آن نیاز به باربری دارید ، می توانید از نیروهای زبده ما در حمل بار استفاده کنید تا هم از آسیب رساندن به وسایل جلوگیری کرده باشید و هم با آسودگی اسباب و بار خود را جا به جا کرده باشید.

کارگر جهت جابجایی وسایل و اثاثیه

سلامتی و فکر راحت از همه چیز ارزشمندتر است ….

اسباب کشی : ما از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما هستیم. کافی است شما مقدمات کار که همان خرید کارتن خالی به تعداد لازم است را انجام دهید. کارگران اسباب کشی ، وسایل شما را بطور منظم در کارتن چیده و با یک ماژیک روی آن مینویسند. وسایل را در جای مناسب و نزدیک درب قرار داده و در صورت لزوم به شما کمک خواهند کرد تا وسایل را درون وانت و ماشین بار قرار دهید. در منزل جدید نیز پس از کمک در چیدمان وسایل ، کارتن ها را باز کرده و در جای خود قرار خواهند داد. تمامی کارگران اسباب کشی ، حرفه ای بوده اما جهت اطمینان بهتر است شما به آنها بگویید که هرچیزی را چطور جمع آوری کنند و چطور بیرون آورده و بچینند.

تغییر دکوراسیون (تغییر چیدمان وسایل) : معمولا یکی از کارهایی که به بدن ظریف یک خانم فشار زیادی خواهد آورد جابجایی وسایل سنگین از جمله یخچال ، گاز و مبل و کمدهای سنگین میباشد. بهتر است برای تغییر چیدمان وسایل منزل یا محل کار خود از کارگران حرفه ای استفاده نمایید.

کارگر جابجایی وسایل انبار یا ساختمان : در صورتی که نیاز به کارگر ساده دارید تا به شما در جابجایی هرچیزی از جمله وسایل یک انبار یا ساختمان و… کمک کند بهترین کار اینست که کار را به یکنفر کاردان بدهید.

ما با نیروهای بسیار حرفه ای و آموزش دیده با چندین سال سابقه فعالیت ، همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.
بطور معمول جهت کارهای کمی سنگین تر از نیروی خدماتی آقا و برای کارهای ظریف تر و سبک تر از نیروی خدماتی خانم استفاده نمایید.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

انجمن صنفی شرکتهای خدماتی, تمیزکاری تهران, نظافتچی, نظافتچی خانم, کارگر خانم جهت نظافت منزل, نیازمندیهای کار در تهران, شرکت خدماتی نظافتی در تهران, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت های خدماتی نظافتی, شرکت خدماتی و نظافتی, شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران, نظافت ساختمان غرب تهران, خدمات نظافت منزل شرق تهران, نظافت ساختمان, نظافت منزل, شرکت نظافت

اشتراک:

نظرات بسته اند