کارگر نظافتی خانم و آقا در تهران

0

کارگر نظافتی خانم و آقا در تهران

کارگر خانم جهت نظافت منزل,نیازمندیهای کار در تهران,شرکت خدماتی نظافتی در تهران,شرکت خدماتی نظافتی,شرکت های خدماتی نظافتی,شرکت خدماتی و نظافتی,شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران,نظافت ساختمان غرب تهران,خدمات نظافت منزل شرق تهران,نظافت ساختمان,نظافت منزل,شرکت نظافت

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، اعزام کارگر نظافتی و نظافتچی خانم و آقا را جهت ارائه خدمات نظافت حرفه ای برعهده دارد. نظافتچیان ما بصورت شبانه روزی قادر به کمک رسانی به شما عزیزان میباشند. همه نوع خدمات در منازل ، شرکتها و ادارات را از ما بخواهید. در زیر برخی از فعالیتهای نظافتی که در منازل انجام خواهد شد را به نظرتان میرسانیم. توجه داشته باشید که کارگران و نیروهای خدماتی ما همه نوع کاری را انجام خواهند داد.

ما مشتاق کمک به شماییم ….

کارگر نظافتی - نظافتچی

خدمات نظافتچیان و گارگران خدماتی منازل و خانه ها بصورت زیر است :
– : نظافت راه پله و پارکینگ
-: نظافت حیاط و شستشوی درب ساختمان
-: انجام کلیه امور نظافتی منزل
-: نظافت و گردگیری منازل و شرکتها
-: شستشوی ظروف و لباسها و اطو کردن آنها
-: آشپزی در منزل و اداره
-: جابجایی وسایل ، کمد ها میزها و مبلمان
-: اسباب کشی ، بسته بندی و چیدمان وسایل
-: و سایر امور محوله توسط صاحب کار (کارفرما)

* : توجه داشته باشید کارگران و نظافتچیان منزل معرفی شده توسط شرکت خدماتی برگ سبز ، هر کاری مورد نظر شما باشد را انجام خواهند داد و فقط به موارد بالا محدود نمی باشد.

نظافت منزل ، شرکت ، اداره ، باغ ، ویلا و محل کار خود را به ما بسپارید …..

شرکت خدماتی نظافتی برگ سبز ، با دارا بودن نظافتچیان آقا و خانم ، زبده و حرفه ای ، قادر است کلیه امور منازل و شرکتها را بصورت تخصصی انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و دقیقا مشخص کنید که برای چه اموری نیاز به نیروی کار و نظافت دارید. ما بهترین نیروهای خود را متناسب با امور شما معرفی و به محل اعزام خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت برگ سبز بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت برگ سبز به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

کارگر خانم جهت نظافت منزل, نیازمندیهای کار در تهران, شرکت خدماتی نظافتی در تهران, شرکت خدماتی نظافتی, شرکت های خدماتی نظافتی, شرکت خدماتی و نظافتی, شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران, نظافت ساختمان غرب تهران, خدمات نظافت منزل شرق تهران, نظافت ساختمان, نظافت منزل, شرکت نظافت

اشتراک:

نظرات بسته اند